Marcelina Maciąg

Marcelina Maciąg

Akademeia High School w Warszawie

Okręg 1

Krzysztof Ryński

Krzysztof Ryński

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie

Okręg 1

Jakub Sokołowski

Jakub Sokołowski

XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Warszawie

Okręg 1

Piotr Szostak

Piotr Szostak

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie

Okręg 1

Amelia Trzaskowska

Amelia Trzaskowska

Szkoła Podstawowa "Strumienie" w Józefowie

Okręg 1

Wiktoria Kieszkowska

Wiktoria Kieszkowska

CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Warszawie

Okręg 2

Ignacy Krawczyk

Ignacy Krawczyk

XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie

Okręg 2

Oliwia Nawrot

Oliwia Nawrot

XVI Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempolowskiej

Okręg 2

Natalia Niziołek

Natalia Niziołek

I Liceum w Chmurze

Okręg 2

Adam Włodarczyk

Adam Włodarczyk

Zespół Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego w Warszawie

Okręg 2

Klaudia Jelonek

Klaudia Jelonek

XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy

Okręg 3

Milena Kobus

Milena Kobus

CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie

Okręg 3

Julia Prus

Julia Prus

XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie

Okręg 3

Aleksander Gawryś

Aleksander Gawryś

I Liceum w Chmurze

Okręg 4

Julia Górska

Julia Górska

I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Okręg 4

Miłosz Krysztofiak

Miłosz Krysztofiak

Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Trębkach

Okręg 4

Piotr Mistrzak

Piotr Mistrzak

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kątach

Okręg 4

Max Młynarczyk

Max Młynarczyk

Liceum Ogólnokształcące Im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej

Okręg 4

Bartłomiej Osiecki

Bartłomiej Osiecki

I LO CN-B Feniks im.Polskich Spadochroniarzy w Ciechanowie

Okręg 4

Mateusz Pawlikowski

Mateusz Pawlikowski

Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne im. Polskich Kryptologów w Warszawie

Okręg 4

Michał Sobiech

Michał Sobiech

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie

Okręg 4

Martyna Wiśniewska

Martyna Wiśniewska

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Okręg 4

Andżelika Cibor

Andżelika Cibor

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

Okręg 5

Ernest Dziuba

Ernest Dziuba

XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti w Warszawie

Okręg 5

Zofia Kocewiak

Zofia Kocewiak

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Okręg 5

Karol Lewandowski

Karol Lewandowski

Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu

Okręg 5

Szymon Ławacz

Szymon Ławacz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 9 imienia Henryka Sienkiewicza

Okręg 5

Bartłomiej Potrzebowski

Bartłomiej Potrzebowski

Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu

Okręg 5

Kamila Wnuk

Kamila Wnuk

psp Jana Pawła 2 w Belsku Dużym

Okręg 5

Dawid Boruc

Dawid Boruc

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grębkowie

Okręg 6

Kacper Broniszewski

Kacper Broniszewski

Zespół Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte

Okręg 6

Klara Dąbkowska

Klara Dąbkowska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej

Okręg 6

Zuzanna Kosieradzka

Zuzanna Kosieradzka

IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej

Okręg 6

Oliwia Kotowska

Oliwia Kotowska

CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Warszawie

Okręg 6

Yana Kruk

Yana Kruk

Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie

Okręg 6

Natalia Magryta

Natalia Magryta

I Liceum w Chmurze

Okręg 6

Maja Rygało

Maja Rygało

Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II / Liceum Ogólnokształcące w Markach

Okręg 6

Anna Szyller

Anna Szyller

I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida

Okręg 6

Jan Bęczkowski

Jan Bęczkowski

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 5 w Milanówku

Okręg 7

Izabella Grajda

Izabella Grajda

Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie

Okręg 7

Maciej Kotala

Maciej Kotala

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Nadarzynie

Okręg 7

Jan Kozłowski

Jan Kozłowski

IX LO im. Klemetyny Hoffmanowej w Warszawie

Okręg 7

Wiktor Michalski

Wiktor Michalski

Szkoła podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie Jeziornie

Okręg 7

Mateusz Pietrzak

Mateusz Pietrzak

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie

Okręg 7

Weronika Wareluk

Weronika Wareluk

I Liceum im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie

Okręg 7

Gabriela Zakrzewska

Gabriela Zakrzewska

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie

Okręg 7


Nie znaleziono radnych
spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.