Adam Włodarczyk

Adam Włodarczyk

Zespół Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego w Warszawie, Emiliana Konopczyńskiego  4 , 00-335 Warszawa

Skrócony opis

Nazywam się Adam Włodarczyk, jestem skarbnikiem w swojej klasie, od zawsze byłem zaangażowany w działalność społeczną i charytatywną. W dzisiejszych czasach jest wiele do zrobienia i wiele problemów z którymi musimy się zmierzyć jako społeczeństwo. Uważam, że to właśnie w młodych drzemie siła by te problemy przezwyciężyć, jestem kandydatem, który w chce się skupiać w MSWM na konkretnym działaniu, jestem osobą, która dobrze dogaduje się z innymi i łatwo dochodzi do potrzebnych kompromisów, umiem jednak też postawić na swoim.

Opis aktywności i doświadczenia

Jestem ratownikiem WOPRu drugiego stopnia, za rok będę uczestniczył w kursie ratownika wodnego który daje możliwość pełnoprawnej pracy na basenie bądź akwenach wodnych. Angażuję się w życie swojej szkolnej społeczności - jestem skarbnikiem klasowym od 4 klasy szkoły podstawowej. Wielokrotnie angażowałem się w wolontariat, między innymi opiekowałem się dziećmi w domu kultury miś na ursusie pod opieką nauczycieli oraz nosiłem paczki dla CARITASU.

Wizja na działalność w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Kandyduję do MSWM ponieważ wierzę, że my, młodzi możemy kształtować naszą przyszłość. Zawsze angażowałem się w życie swojej społeczności szkolnej i dzięki temu widzę ogromną potrzebę walki o prawa ucznia. Uważam też, że ważna jest reprezentacja młodzieży w takich organizacjach jak Młodzieżowy Sejmik, niestety większość młodych ludzi nie wie o istnieniu MSWM, chciałbym pomóc w promocji działań MSWM dlatego chcę zostać członkiem komisji Promocji, uważam, że ważna jest sprawczość młodzieży i to abyśmy nie byli ignorowani i aby nasze życie zmieniało się na lepsze. Myślę, że wielu moim działaniom kierunek nadadzą wydarzenia jednak chcę zapewnić, że zawsze będę działał przede wszystkim dla młodzieży naszego województwa.